Güncelleme Tarihi : 23.09.2016
Güncelleme Saati  : 13:00

GÜZEL SANATLAR SINAVLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ !

'' 2016 Dönemi Güzel Sanatlara Hazırlık Sınavlarında % 90 başarı ortalaması yakaladık.  ''

2016 - GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ

IŞILAY SAYGIN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 23.Sıra Asil
2- İrem BİRCAN - 41.Sıra ASil
---------------------------------------------------
3- Razamazan AKTAŞ - Yedek Liste

ÜMRAN BARADAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( KEMALPAŞA - İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 6. Sıra Asil
2- Deniz ALDEMİR - 9. Sıra Asil

Not: Güzel Sanatlar Lisesi yetenek sınavlarına giren öğrencilerimizin tamamı listelerde yerini almışlardır. % 100

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Şahika KURAL - 12. Sıra Asil
2- Tutku Nur AKTAŞ - 31.Sıra Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 44.Sıra Asil
4- Elif Nur KAYA - 51.Sıra Asil
----------------------------------------------------
5- Elif MENGÜŞ - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
6- Nurdan TÜRKER - Yedek Liste
7- Buket KORKMAZ - Yedek Liste
8- Rabia KILIÇ - Yedek Liste
9- Hasibe KAYA - Yedek Liste

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )
1- Elif MENGÜŞ - Resim Bölümü - 15.Sıra Asil
2- Gözde GÜL - Eski Çini Onarımı - 2.Sıra Asil
3- Meryem AL - Seramik ve Cam Bölümü - 3.Sıra Asil
----------------------------------------------------
4- Buket KORKMAZ - Eski Çini Onarımı - 1.Sıra Yedek " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Didem KETHÜDA - Heykel Bölümü - 13.Sıra Asil
----------------------------------------------------
2-Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - Yedek Liste
- Grafik Tasarım Bölümü - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Çağıl FIRAT - HEykel Bölümü - Yedek Liste

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - Yedek

***************************************************

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Sedat ARSLAN - Animasyon Bölümü - 40.Sıra Asil
2- Eylül Kalkan - Resim Bölümü - 14.Sıra Asil
---------------------------------------------------
3- Çağıl FIRAT - Animasyon - yedek liste " Kayıt sırası geldi"
4- Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - yedek liste

***************************************************

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Çağıl FIRAT - 11.Sıra Asil
2- Didem KETHÜDA - 28.Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 20.Sıra Asil
4- Ezgi Nur TUNALI - 3.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
5- Şahika KURAL - 20.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
6- Yasemin YILDIZ - 24.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
7- Meryem AL - 40.Sıra yedek  " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - 20.Sıra Asil 
2- çağıl FIRAT - 22.Sıra Asil
3- Kaan YILDIZ - 27.Sıra Asil
4- Eylül KALKAN - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
5- Ecem AYDÖNER - Yedek Liste
6- Yasemin YILDIZ - Yedek Liste

***************************************************

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Gözde GÜL - Resim Bölümü - 12.Sıra Asil
------------------------------------------------------
2- Buket KORKMAZ - Grafik - Resim - Heykel Bölümleri yedek liste - " Kayıt sırası geldi"
3- Zehra TAŞKIN - Resim - Grafik - Heykel Bölümleri yedek liste -

***************************************************

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Ecem AYDÖNER - Baskı Sanatları - 8.Sıra Asil
2- Merve BİLİR - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Beyza ULU - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
4- Elif KARPUZ - Resim - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Dilek ÇAĞLAYAN - Tekstil ve Moda Tasarımı - 6.Sıra Asil
2- Elif Karpuz - Resim Bölümü - 6. Sıra Yedek Liste - " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Mertcan GÜRSEN - 28.Sıra Asil
2- Seher ÇELİK - 5.Sıra yedek liste

***************************************************

UŞAK ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ) 


1- Beyza ULU -Seramik Bölümü - Yedek liste - " Kayıt sırası geldi"

***********************************************

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTE - RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ

1- Hasibe KAYA - 1.sira yedek '' kayıt yaptırmaya hak kazandı ''

Not: Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Resim-İş Öğretmenliği bölümleri yetenek sınavlarına katılan öğrencilerimizin %90 ' ı listelerde yerini almıştır.

BİZ KOCAMAN ve GÜZEL BİR AİLEYİZ... 

 

--------------------------------------------

::  GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK HAKKINDA DUYURU  ::

*Hafta sonu programı: 08.Ekim.2016 Cumartesi

Hafta içi programı: 10.Ekim.2016 Pazartesi günü başlayacaktır. 

--------------------------------------------

:: ERKEN KAYIT AVANTAJLARI ::

* 2016 - 2017 Dönemi Güzel Sanatlar Hazırlık programlarımıza kayıtlar başlamış olup, indirimli ücretlerimizden atölyemize kayıt yaptırmak için son gün 09. Ekim.2016 ' dır.

Detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

--------------------------------------------

:: YENİ DÖNEM HOBİ RESİM KURSLARI ::

*  Hobi resim kursu grubumuz 10.Ekim.2016 - Pazartesi  günü ilk ders olacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir.

--------------------------------------------


GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK HAKKINDA !


Animasyon (Çizgi Film), Grafik Tasarım, Grafik Tasarım Öğretmenliği, Resim, Resim-iş Öğretmenliği, Tekstil, Moda Tasarım, İç Mimarlık, Endüstriyel tasarım, seramik, heykel, Fotoğrafçılık v.b gibi bölümlerden birisinde öğrenci olarak okumak isterseniz, bizimle birlikte düzenli bir çalışma ortamında hedeflerinize ulaşmak çok daha kolay olacak...
ÖSS sınavında SAY – SÖZ – EA puan türlerinden herhangi birinden üniversitelerin
istediği taban puanları almanız durumunda bu bölümlere başvurabilirsiniz! (140 ve üzeri)